Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( 3-4 /4)











ΠΕΜΠΤΗ   3:00   CYPRUS AIRWAYS - SKG WOLVES

ΠΕΜΠΤΗ   5:00   GUERRERAS - SHAKER







Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2019

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/3 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 80-73




ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ



ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ


ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/3: SKG WOLVES - JUDES 36-30









JUDES



SKG WOLVES









Πέμπτη, 28 Μαρτίου 2019

ΓΥΝΑΙΚΕΣ : ΠΕΜΠΤΗ 28/3, SHAKERS - CYPRUS AIRWAYS



SHAKERS



CYPRUS  AIRWAYS


ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΤΡΙΤΗ 26/3, ΙΝCREDIBALLS - GUERRERAS 51-18




INCREDIBALLS

ΤΡΙΤΗ 26/3 : XHMIKOI MHX.-KTHΝΙΑΤΡΙΚΗ 66-55



ΧΗΜΙΚΟΙ   ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ



Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα γυναικών (26-29/3)











ΤΡΙΤΗ        26/3 5:00 GUERERAS - INCREDIBALLS
ΠΕΜΠΤΗ   28/3 3:00 CYPROUS AIRWAYS - SHAKERS
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   29/3 5:00     SKGWOLVES  - JUDES









Πρόγραμμα ανδρών (26-29/3)









ΤΡΙΤΗ                26/3 3:00 ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     29/3 3¨00 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ








Παρασκευή, 22 Μαρτίου 2019

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (22/3)




Αποτέλεσμα εικόνας για ranking




Ε   ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 5 4 1 9
ΙΑΤΡΙΚΗ 5 3 2 8
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 4 3 1 7
ΣΣΑΣ 5 1 4 6
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 4 2 2 6
ΤΕΦΑΑ 5 1 4 6




Ζ  ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 5 5 0 10
ΦΥΣΙΚΟ 5 3 2 8
ΧΗΜΙΚΟΙ  ΜΗΧ 4 3 1 7
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 4 2 2 6
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 5 1 4 6
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  "2" 5 0 5 5







ΠΕΜΠΤΗ 2/3, ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΙΑΤΡΙΚΗ : 77-39






ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ




ΙΑΤΡΙΚΗ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/3, ΦΥΣΙΚΟ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ : 76-73

ΦΥΣΙΚΟ



ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ


ΠΕΜΠΤΗ 21/3, ΗΜΜΥ - ΤΕΦΑΑ 100-61






ΗΜΜΥ


ΤΕΦΑΑ


Πέμπτη, 21 Μαρτίου 2019

ΓΥΝΑΙΚΕΣ : SHAKERS - JUDES 45-23





SHAKERS



JUDES





ΓΥΝΑΙΚΕΣ, INCREDIBALLS - CYPRUS AIRWAYS 59-36






INCREDIBALLS 




CYPRUS   AIRWAYS






ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ !!






     Tην Τετάρτη  20  Μαρτίου άρχισε το Πρωτάθλημα καλαθοσφαίρισης φοιτητριών του ΑΠΘ. 
 Φέτος συμμετέχουν έξι ομάδες οι οποίες θα αγωνιστούν αρχικά με όλες τις αντίπαλες ομάδες και οι τέσσερις πρώτες σε βαθμολογία θα πάρουν μέρος στην Τελική φάση ( Final Four).

    Αν κάποια φοιτήτρια επιθυμεί να ενταχθεί σε μία  από τις ομάδες, υπάρχει η δυνατότητα να επικοινωνήσει κατευθείαν με κάποιο μέλος της ομάδας (προπονητή, παίκτρια κλπ.) ή να στείλει μήνυμα στη διεύθυνση    nikoskou@auth.gr ,  αναφέροντας οπωσδήποτε ονοματεπώνυμο και αριθμό κινητού.












Τρίτη, 19 Μαρτίου 2019

ΒΑΘΜΟΛΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (στις 19/3)











Ε   ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 4 3 1 7
ΙΑΤΡΙΚΗ 4 3 1 7
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 4 2 2 6
ΣΣΑΣ 5 1 4 6
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3 2 1 5
ΤΕΦΑΑ 4 1 3 5





Ζ  ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 5 5 0 10
ΧΗΜΙΚΟΙ  ΜΗΧ 4 3 1 7
ΦΥΣΙΚΟ 4 2 2 6
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 4 2 2 6
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 4 1 3 5
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  "2" 5 0 5 5










ΤΡΙΤΗ 19/3, ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΗΜΜΥ "2" : 73-63




ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ





ΤΡΙΤΗ 19/3, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΣΣΑΣ : 83-62










Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2019

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/3, ΦΥΣΙΚΟ - ΗΜΜΥ "2" : 63-55




ΦΥΣΙΚΟ


ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ "2"


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/3, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ : 73-56




ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ


ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ


Πρόγραμμα αγώνων (19-22 / 3)








ΤΡΙΤΗ                19/3 3:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΣΣΑΣ
ΤΡΙΤΗ                19/3 5:00 ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ "2"
ΠΕΜΠΤΗ           21/3 3:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΤΕΦΑΑ
ΠΕΜΠΤΗ           21/3 5:00 ΙΑΤΡΙΚΗ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      22/3 3:00 ΦΥΣΙΚΟ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ






Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2019

ΠΕΜΠΤΗ 14/3, ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.: 74-70







ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ



ΧΗΜΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ


ΠΕΜΠΤΗ 14/, ΙΑΤΡΙΚΗ - ΣΣΑΣ: 57-55






ΣΣΑΣ



ΣΣΑΣ

Σάββατο, 9 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα αγώνων (14-15 / 3)






       ΕΒΔΟΜΑΔΑ
ΠΕΜΠΤΗ        14/3 3:00 ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.
ΠΕΜΠΤΗ        14/3 5:00 ΙΑΤΡΙΚΗ - Σ.Σ.Α.Σ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    15/3 3:00 ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    15/3 5:00 ΦΥΣΙΚΟ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ "2"

ΤΡΙΤΗ 5/3 , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΤΕΦΑΑ 71-56





 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ





ΤΕΦΑΑ




ΔΕΥΤΕΡΑ 4/3, ΣΣΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 79-73



ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ




ΣΣΑΣ




Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2019

Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα αγώνων Ανδρών (4-5 / 3)












  Το πρόραμμα των αγώνων της επόμενης εβδομάδας είναι :


ΔΕΥΤΕΡΑ  4/3 3:00 ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. - ΦΥΣΙΚΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ  4/3 5:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - Σ.Σ.Α.Σ
ΤΡΙΤΗ      5/3 3:00 ΤΕΦΑΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ



    Τις υπόλοιπες μέρες της εβδομάδας δεν θα γίνουν αγώνες λόγω της αργίας της Καθαράς   Δευτέρας.







ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/3, ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ : 70-66





ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ