Τετάρτη, 31 Οκτωβρίου 2018

ΤΕΤΑΡΤΗ 31/10 ΦΥΣΙΚΟ - ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 77-57







ΦΥΣΙΚΟ




ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ




Δευτέρα, 29 Οκτωβρίου 2018

Πρόγραμμα 3ης εβδομάδας ( 29/10 - 2/11 )









ΤΕΤΑΡΤΗ          31/1017:00ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ - ΦΥΣΙΚΟ
ΠΕΜΠΤΗ           1/1115:00ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ -ΝΟΜΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ           1/1117:00ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      2/1115:00ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      2/1117:00ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/10 , ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ 65-55





 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ









ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ



Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/10 : ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΣΣΑΣ : 63-97





ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ







ΣΣΑΣ







ΤΡΙΤΗ 23/10 , ΤΕΦΑΑ - ΝΟΜΙΚΗ : 98 - 74





ΤΕΦΑΑ

ΤΡΙΤΗ 23/10 , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ''2' - ΧΗΜΙΚΟ : 92-84





ΗΜΜΥ  2




ΧΗΜΙΚΟ
,

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/10 ΙΑΤΡΙΚΗ - ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ 69-22




ΙΑΤΡΙΚΗ

Παρασκευή, 19 Οκτωβρίου 2018

Πρόγραμμα 2ης εβδομάδας (22-26/10)










     
ΔΕΥΤΕΡΑ           22/10  17:00 ΙΑΤΡΙΚΗ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΤΡΙΤΗ                23/10 15:00 ΤΕΦΑΑ-ΝΟΜΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ                23/10 17:00 ΧΗΜΙΚΟ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  2
ΤΕΤΑΡΤΗ          24/10 15:00 ΣΣΑΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ          24/10 17:00 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ







ΤΡΙΤΗ 16/10 Αποτελέσματα





 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ -  ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  2 :92-43













ΣΣΑΣ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ   53- 43




ΣΣΑΣ








ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ





ΔΕΥΤΕΡΑ 15/10, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 39-33



ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/10, ΦΥΣΙΚΟ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ 61-41




ΦΥΣΙΚΟ

Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018

ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ !!

 
 
 




  Τη Δευτέρα 5  Οκτωβρίου ξεκινάει η διοργάνωση του Πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης του Α.Π.Θ.

   Το πρόγραμμα των αγώνων για την πρώτη εβδομάδα είναι :



ΔΕΥΤΕΡΑ           15/10  15:00 ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ - ΦΥΣΙΚΟ
ΔΕΥΤΕΡΑ           15/10  17:00  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.
ΤΡΙΤΗ                16/10 15:00  ΗΜΜΥ - ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ 2
ΤΡΙΤΗ                16/10 17:00 ΣΣΑΣ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ


Τρίτη, 9 Οκτωβρίου 2018

Οι όμιλοι του Πρωταθλήματος

 





    Την Τρίτη  9 Οκτωβρίου έγινε η κλήρωση του Πρωταθλήματος 2018-2019.  Επί κεφαλής των ομίλων τέθηκαν οι ομάδες που συμμετείχαν πέρσι στο Final Four, ενώ στο δεύτερο και τρίτο γκρουπ δυναμικότητας βρέθηκαν οι ομάδες που πέρσι έπαιξαν στην γ΄ και β΄φάση της διοργάνωσης αντίστοιχα.

   Οι όμιλοι που προέκυψαν  από την κλήρωση  είναι οι εξής : 

A ΟΜΙΛΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΙΑΤΡΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ  2


Β ΟΜΙΛΟΣ


ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
ΤΕΦΑΑ
ΝΟΜΙΚΗ
ΣΣΑΣ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ


Γ  ΟΜΙΛΟΣ

ΧΗΜΙΚΟ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  2
ΧΗΜΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ


Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ - ΜΜΕ
ΦΥΣΙΚΟ





Δευτέρα, 8 Οκτωβρίου 2018

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ







       Την  Τρίτη  9 Οκτωβρίου στις 3:00 θα πραγματοποιοηθεί  η συνάντηση των εκπροσώπων των ομάδων , για να γίνει καθιερωμένη ενημέρωσή τους και στη συνέχεια η κλήρωση του Πρωταθλήματος.