Πέμπτη, 30 Νοεμβρίου 2017

ΠΕΜΠΤΗ 30/11 , ΧΗΜΙΚΟ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ 64-41

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

Τρίτη, 28 Νοεμβρίου 2017

ΤΡΙΤΗ 28/11 , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΜΗΧ.ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ 63-50

 
 
 
 
 
 

 
 
 

ΤΡΙΤΗ 28/11, ΣΣΑΣ - ΝΟΜΙΚΗ 56-52

 
 
 
 
 

 
 

Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2017

Πρόγραμμα 7ης Εβδομάδας ( 27/11 - 1/12 )

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ΤΡΙΤΗ               28/11 15:00 ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ- ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
  17:00 ΝΟΜΙΚΗ - ΣΣΑΣ 
     
ΠΕΜΠΤΗ          30/11 15:00
  17:00 ΧΗΜΙΚΟ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
     
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      1/12 15:00
  17:00 ΜΜΕ - ΙΑΤΡΙΚΗ  2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ( στις 24/11 )

 
 
 
 
 
 
A    ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
3
3
 
6
ΧΗΜΙΚΟ
3
2
1
5
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
2
1
1
3
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
3
1
2
4
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
3
1
2
4
ΦΥΣΙΚΟ
2
 
2
2
 
 
B   ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΦΑΑ
4
3
1
7
ΙΑΤΡΙΚΗ
4
3
1
7
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΜΕ
3
 
3
3
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  2
4
2
2
6
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
3
3
 
6
ΙΑΤΡΙΚΗ 2
4
 
4
4
 
 
 
Γ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 4 4   8
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 3 2 1 5
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  2 4 1 3 5
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ  3 1 2 4
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2   2 2
 
 
 
Δ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ  2 1 1 3
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 3 3   6
ΝΟΜΙΚΗ 3 1 2 4
Σ.Σ.Α.Σ. 3 1 2 3
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 3 1 2 4
 
 
 
 
 

Πέμπτη, 23 Νοεμβρίου 2017

Τρίτη, 21 Νοεμβρίου 2017

Δευτέρα, 20 Νοεμβρίου 2017

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/11 , ΤΕΦΑΑ - ΙΑΤΡΙΚΗ "2" : 86-57

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/11, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ - ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ : 74-53

 
 
 
 
 
 



Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017

Πρόγραμμα αγώνων 5ης εβδομάδας ( 20-23 / 11 )

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ΔΕΥΤΕΡΑ          20/11 15:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ - ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
  17:00 ΤΕΦΑΑ - ΙΑΤΡΙΚΗ  2
     
ΤΡΙΤΗ               21/11 17:00 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ - ΦΥΣΙΚΟ
     
ΤΕΤΑΡΤΗ          22/11 15:00 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ - ΝΟΜΙΚΗ
  17:00 ΧΗΜΙΚΟ - ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
     
ΠΕΜΠΤΗ          23/11 15:00 ΙΑΤΡΙΚΗ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ2
  17:00 ΗΜΜΥ  2 - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
 
 
 
 
 

Τετάρτη, 15 Νοεμβρίου 2017

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/11 , ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΤΕΦΑΑ 69-63

 
 
 

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/11, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ - ΗΜΜΥ "2"

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Τρίτη, 14 Νοεμβρίου 2017

Δευτέρα, 13 Νοεμβρίου 2017

ΔΕΥTEΡΑ 13/11 , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 81-68

 
 
 

 






Πρόγραμμα 4ης εβδομάδας ( 13-16 / 11 )










ΔΕΥΤΕΡΑ          13/11 17:00 ΗΜΜΥ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
     
ΤΡΙΤΗ               14/11 15:00 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΣΣΑΣ
  17:00 ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
     
ΤΕΤΑΡΤΗ        15/11 15:00 ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ - ΗΜΜΥ 2
  17:00 ΤΕΦΑΑ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ


Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017